Zobacz, dlaczego warto!

Kurs greckiego dla początkujących

Przełam się i zacznij rozmawiać po grecku!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na aktualne kursy.Przejdź

Jak wyglądają kursy grupowe online z greckiego?

Spotkania z polskim lektorem będą się odbywać online dwa razy w tygodniu po 60 minut

Grupa okołopołudniowa, dla elastycznych (bez ustalania sztywnych dni i godzin)

Nauka odbywa się w małych 4 - 5 osobowych grupach by każdy jak najwięcej skorzystał i aktywnie udzielał się podczas lekcji. Grupa startuje od zera.

Comiesięczne konsultacje językowe* z naszymi Lektorami w cenie kursu. To Ty zadajesz pytania i decydujesz o tematach, które będą poruszane na konsultacjach.

* w trakcie roku szkolnego


Potrzebny Ci będzie internet umożliwiający wideorozmowy, zestaw słuchawkowy z mikrofonem, pozytywne nastawienie i motywacja do nauki. Zajęcia prowadzone będą w języku polskim.

Kurs jest skierowany do osób, które:

chcą nauczyć się mówić i pisać po grecku

cenią sobie kontakt z innymi kursantami oraz dynamiczną formę zajęć

są zafascynowane językiem i kulturą grecką

chcą przełamać strach mówienia
w języku greckim

cenią sobie komfort nauki w dowolnie wybranym przez siebie miejscu

chcą poznać inne osoby zafascynowane językiem greckim

Kurs nie jest skierowany do osób, które:

komunikują się już w języku greckim

wolą uczyć się indywidualnie

chcą mieć zajęcia w konkretne dni i godziny

Dlaczego warto skorzystać z kursu języka greckiego:

Prowadząca zajęcia lektorka posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka greckiego i studia kierunkowe, dzięki czemu zapewnia wsparcie i naukę na najwyższym poziomie.

Zajęcia odbywają się w małych 4 – 5 osobowych grupach, dzięki czemu lektor może poświęcić uwagę każdemu uczestnikowi indywidualnie.

Lekcje będą się odbywać online, dzięki czemu zaoszczędzisz bardzo dużą ilość czasu
na dojazdach i docenisz komfort wynikający
z nauki w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

Dzięki nauce w grupie oszczędzasz pieniądze, zajęcia są dużo tańsze niż kursy indywidualne.

Dzięki nauce w grupie uczestnicy nabierają pewności siebie w posługiwaniu się językiem greckim i przełamują strach mówienia.

Niektóre opinie Klientów o naszych kursach:

Bartłomiej

Anna

Bez zastanowienia rozpocząłem drugą część kursu. Profesjonalna lektorka, małe grupy, elastyczność i komfort uczenia się. Zauważalny progres i duża satysfakcja od samego początku. Warto uczyć się z E-polyglots!

Polecam kurs greckiego. Super atmosfera, fajnie prowadzone zajęcia. Czas leci mi na lekcji za szybko. Pierwszy kurs, na którym się nie stresuje. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Waszą szkołę.

Fantastyczny tryb nauki, elastyczne ustalanie terminów zajęć i ich przyjazna atmosfera, a do tego profesjonalizm z wysokiej półki. W efekcie - frajda nauki kolejnego języka. Dzięki za Waszą pracę 🙂🙏

Andrzej

Krzysztofa

Anna

Najlepsza szkoła do nauki języków obcych. Lektorzy perfekcyjnie dobrani do umiejętności i charakteru ucznia. Kadra bardzo profesjonalna, świetnie przygotowana na każde zajęcia z możliwością realizacji materiału w sposób elastyczny i precyzyjny. Mam zajęcia z NS z języka greckiego, która świetnie prowadzi zajęcia, mówimy tylko po grecku, potrafi wspaniale dobrać materiały na lekcje i jest elastyczna w zakresie terminów zajęć, 11/10, polecam!

Cieszę się bardzo, że rozpoczęłam naukę w E-polyglots. Wybrałam tę szkołę oraz zajęcia z polskojęzycznym lektorem, ponieważ ważne było dla mnie zrozumienie i umiejętne stosowanie zasad gramatycznych. Po czterech semestrach z Panią Pauliną widzę, jak duży postęp zrobiłam i co najważniejsze przełamałam barierę językową. Doceniam także jej zaangażowanie oraz umiejętność stworzenia przyjemnej atmosfery, oraz to, że zajęcia są dostosowane do tempa każdego ucznia.

Nauka greckiego na poziomie początkującym w szkole zdecydowanie godna polecenia! Struktura zajęć jest logiczna i uporządkowana, a czas na lekcjach płynie bardzo szybko i równie szybko widać pierwsze efekty nauki, co jest bardzo motywujące. Sama przyjemność:)

Marta

Ocena z opinii Google: 4.9

IconIconIconIconIcon

Poznaj naszą lektorkę i dołącz do grupy!

Agata Blichewicz

Założycielka szkoły, pasjonatka języka greckiego, twórczyni bloga Greek Freaks.
Filolog nowogrecki, angielski oraz językoznawca z przygotowaniem metodycznym i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków. Od 2006 roku prowadzi zajęcia zarówno indywidualne, grupowe w firmach, na Uniwersytecie Warszawskim a od kilkunastu lat grupowe i indywidualne online.

Zainwestuj w siebie

Pakiet 20 h

800 zł

40 zł/h*

*Czas trwania lekcji: 60 minut. Grupa zostanie uruchomiona przy minimalnej liczbie 4 uczestników. Kurs przedłużany będzie za każdym razem o kolejne 20 godzin przy utrzymaniu minimum 4 osób w grupie. W przypadku zapełnienia się wszystkich miejsc, zostanie utworzona nowa grupa. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, skontaktuj się z nami przed dokonaniem wpłaty. Oferta dotyczy tylko Klientów indywidualnych.


Po kliknięciu "zapisuję się" zadzwonimy do Ciebie i potwierdzimy Twoje dane oraz chęć dołączenia do wybranej grupy.
Miejsce zostanie zarezerwowane po dokonaniu płatności, ilość miejsc ograniczona.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Kto może korzystać z kursu online?

Kurs przeznaczony jest dla dorosłych i młodzieży, jeśli interesuje Cię kurs dla dziecka skontaktuj się z biurem obsługi klienta info@e-polyglots.com.

Komu mam zgłosić nieobecność na zajęciach?

Lektorowi, najlepiej najpóźniej na poprzedzających nieobecność zajęciach. Jeśli wszystkim będzie pasowało jest możliwość zmiany terminu.

Komu mam zgłosić rezygnację z kursu?

W razie konieczności rezygnacji w trakcie nauki należy poinformować opiekuna grupy z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.

Jak mogę przedłużyć kurs?

Wykupując kolejny pakiet 20 godzin.

Czy muszę kupić podręcznik, czy dostanę materiały do nauki?

Materiały w formie elektronicznej otrzymasz od lektora.

Jakie wymagania muszę spełnić, aby uniknąć problemów technicznych w trakcie zajęć?

Potrzebne Ci są słuchawki z mikrofonem, stały dostęp do internetu o prędkości 5Mbit/s. Lekcje odbywają się za pomocą Live Webinar.

Jak pobrać LiveWebinar?

LiveWebinar jest dostępny przez przeglądarkę, nie trzeba pobierać i instalować aplikacji na urządzeniu. Przed rozpoczęciem zajęć, uczestnicy otrzymują link do pokoju, w którym będzie prowadzony kurs.Czy mogę uczestniczyć w zajęciach z tabletu lub smartphona?

Oczywiście, wystarczy kliknąć na link wysłany przed zajęciami.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami!

Gdzie znajdę regulamin kursu i inne dokumenty?

Wgląd do dokumentu uzyskasz, klikając bezpośrednio w jego nazwę; RODO, Polityka prywatności, Regulamin kursów online. Jeśli chcą Państwo otrzymać projekt umowy, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres

info@e-polyglots.com.

Czy mogę kupić na raty?

Konsument może skorzystać z rat Pekao lub płatności odroczonej Twisto.

Czy mogę podarować kurs na prezent?

Oczywiście! Proponujemy vouchery prezentowe na zajęcia grupowe jak i indywidualne. Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły i dobierzemy odpowiednią opcję.

22 213 93 56

info@e-polyglots.com

Wszelkie prawa zastrzeżone.
E-kaliteri LTD Szkoła E-polyglots